Truhlářství Jaroslav Budka

Vestavěné skříně

Truhlář Praha západ Truhlářství Jaroslav  Budka Zakázková výroba nábytku

Truhlářské práce

Truhlářství Jaroslav Budka prichází na trh s kvalitními truhlárskými výrobky vyrobenými a navrženými podle individuálního zadání zákazníka. Pracovníci truhlárství mají velké zkušenosti pri výrobe zakázkových kuchynských linek, vestavených skríní a ruzných méne ci více atypických kusu nábytku. Prijedte naše truhlárství nekdy navštívit nebo nám Vaše požadavky pošlete emailem.

Atypické vestavěné skříně

Pro uložení šatstva a dalších vecí denní potreby se používají šatny a vestavené skríne na míru. Polovina všeho, co v domácnostech ukládáme, jsou odevy, prádlo a obuv. Vhodne navržené vestavené skríne ušetrí nekolik metru obytné plochy oproti použití bežných skríní. Naše truhlárství nabízí zakázkovou výrobu vestavěných skříní z libovolného dřeva či materiálu.

Vestavené skríne mužete umístit v míste, kde se jiný kus nábytku nevejde, v ruzných výklencích, v pudních vestavbách, kde je šikmá zed apod..

Truhlárství - kucjynské linky

Zakázkové truhlářství Budka

Hledáte profesionální truhlářství pro netypický kus nábytku? Truhlářství Budka nabízí kompletní truhlářské práce, zhotovení jednotlivých kusů nábytku na míru. Truhlářství nabízí i kompletní rozsáhlejší zakázky - kuchyňské linky na míru, kompletní dřevěné interiéry, netypické vestavěné skříně.