Truhlářství Jaroslav Budka

Truhlářské práce

Truhlář Praha západ Truhlářství Jaroslav  Budka Zakázková výroba nábytku

Truhlárství pro domácnosti

Truhlárství Jaroslav Budka nabízí zakázkovou výrobu kvalitního nábytku na zakázku. Truhlárství nabízí predevším pekné individuálne pojaté kuchynské linky, dále na míru vyrobené vestavené skríne, drevené interiérové dvere a další atypický nábytek. Pro ceské domácnosti je zajímavá i relativne prístupná cena.

Kvalitne vybavená truhlárská dílna

Naše truhlárství je dobre pripraveno na výrobu atypických kusu nábytku. Máme na dílne výkonné a spolehlivé drevozpracující stroje, díky nimž zkracujeme dobu výroby a snižujeme celkovou pracnost. Díky tomu Vám naše truhlárství muže poskytnout velmi prístupné ceny.

Zkušenosti a fortel

Pri výrobe zakázkového nábytku a atypických kusu interiéru jsou potreba jednak dostatecné zkušenosti, jednak motivace podat kvalitní výsledek a uspokojit zákazníka a v neposlední rade remeslný fortel a šikovnost. To vše v našem truhlárství naleznete.

Atypický nábytek

Ne vždy se našim zákazníkum podarí nakoupit požadovaný nábytek v prodejnách hromadne vyrábeného nábytku. Casto potrebujete neco, co nikdo nevyrábí tak, jak by Jste si predstavovali at již rozmerove, provedením ci materiálem.

Pokud neco potrebujete, obratte se na nás, atypické kusy nábytku vyrábíme podle individuálního prání zákazníka:

  • skríne atypických rozmeru - úzké, melké, nízké, šikmé apod
  • nábytek prod deti - malé stolecky, psací stolky
  • nábytkové doplnky, ruzné panely na stenu, botníky, policky apod..

 

 

Zakázkové truhlářství Budka

Hledáte profesionální truhlářství pro netypický kus nábytku? Truhlářství Budka nabízí kompletní truhlářské práce, zhotovení jednotlivých kusů nábytku na míru. Truhlářství nabízí i kompletní rozsáhlejší zakázky - kuchyňské linky na míru, kompletní dřevěné interiéry, netypické vestavěné skříně.