Truhlářství Jaroslav Budka

Kuchyňské linky

Truhlář Praha západ Truhlářství Jaroslav  Budka Zakázková výroba nábytku

Budka zakázkové truhlárství

Jsme zakázkové truhlárství s tradicí a velkými zkušenostmi z výroby mnoha ruzných typu nábytku. Umíme zpracovat jakýkoliv druh dreva, dbáme vždy na kvalitu. Naše truhlářství si za roky své existence získalo řadu dlouhodobých zákazníku, kteří se k nám vracejí vždy když je běžná nabídka nábytku v obchodech neuspokojí. Využijte naše služby.

Kuchyňská linka podle Vašich představ

Za roky existence našeho truhlářství jsme vyrobili mnoho desítek velmi pěkných kuchyňských linek podle individuálního zadání zákazníků. Dbáme vždy na kvalitu a trvanlivost a spolehlivost našich výrobku.

Kuchyň je i dnes nejdůležitejší prostor v bytě našich klientů. V kuchyni se dnes nejen připravuje pokrm pro celou rodinu, je to mimo jiné místo kde spolu členové rodiny komunikují a klábosí, nebo jen tak relaxují. Kuchyně dnes představuje centrum života rodiny s dětmi.

Truhlárství - kuchynské linky

Volejte

607 668 367

Jaroslav Budka , Na Vyhlídce 1084
264 01 Sedlčany
jbudka@seznam.cz

Na míru to je ono

Velcí producenti kuchyňských linek produkují unifikované kuchyňské linky ve velkém za co nejnižší cenu. Při tomto přístupu k výrobě a montáži není mnoho prostoru a ani čas upravit jednotlivé části kuchyňské linky tak, aby vám ve všem vyhovovala. Stačí mít mírně netypické rozměry místnosti, zkosení zdí, nebo nějaké zvláštní požadavky a rychle zjistíte, že s velkými firmami se obtížně dohodnete. Truhlářství Jaroslav Budka přichází na trh s pěknými kuchyněmi vystavěnými na míru klientum. Vždy máme dost času se Vám věnovat.

Volba materiálu

Zvolit si pro kuchyňskou linku optimální materiály je důležité udělat ještě než výrobu objednáte. Dříve bylo při výrobě kuchyňské linky na výběr z dřeva borovicového, dubového, bukového a ořechu. Dnes je k dispozici více dřevin a v různých povrchových úpravách a také řada vysloveně moderních konstrukčních materiálů.

Ruku v ruce s volbou materiálu na čelní dveře skříněk je potřeba zvolit jaký design a jaký materiál na čelních dveřích bude mít lednička, sporák, trouba či mirkovlnka. Ješte zde je odsávací zařízení digestoř, která může být malé nenápadné zařízení nebo naopak dominantní designový prvek celé linky. Když navolíte typ dřeva, vyberete si tvar a materiál úchytek a madel.

Fukcionalita a prostorové usporádání

Nejdůležitejší pri návrhu projektu kuchyňské linky je ujasnit si výčet všech požadavků na funkcionalitu kuchyně:

  • elektrické vestavěné spotřebiče - elektrická trouba, elektrická vařidlová deska (elektrický sporák), elektrická horkovzdušná trouba s grilem, digestoř nad sporákem, mikrovlnná trouba, elektrická dostatečně výkonná myčka na nádobí
  • lednička a mrazák, vestavěná do linky v designu linky nebo samostatně stojící
  • materiál pracovní desky
  • dřez, jeden nebo dva dřezy, baterie na teplou a studenou vodu
  • místo kam vestavět koš na odpadky a dnes také několik košů na tříděný odpad
  • spodní skřínky a šuplíky, místo na příbory
  • horní skříňky
  • skříň dostatečně objemná na potraviny obvykle dnes nahrazující spíže známé z období první republiky

Poraďte se s námi

Uvažujete nad pořízením kuchyňské linky od naší firmy? Můžete se s námi poradit a investici dobře prokonzultovat. Kontaktujte nás a my bychom Vám vyhotovili cenovou nabídku.

Kuchynská linka na míru Kuchyn aby se  Vám líbila

Inspirujte se

Nechte se inspirovat kuchyňskými linkami, které jsme vyrobili pro jiné zákazníky. Přemýšlejte o tom, co od vaší kuchyňské linky potřebujete a očekáváte a zkuste si svoje požadavky sepsat popřípadě načrtnout. Potom můžete s námi svoje přání prodiskutovat a my Vám uděláme cenovou nabídku na celý projekt.

Ukázky kuchyní - fotogalerie

Volejte

607 668 367

Jaroslav Budka , Na Vyhlídce 1084
264 01 Sedlčany
jbudka@seznam.cz

Zakázkové truhlářství Budka

Hledáte profesionální truhlářství pro netypický kus nábytku? Truhlářství Budka nabízí kompletní truhlářské práce, zhotovení jednotlivých kusů nábytku na míru. Truhlářství nabízí i kompletní rozsáhlejší zakázky - kuchyňské linky na míru, kompletní dřevěné interiéry, netypické vestavěné skříně.